Veri Kurtarma

İndirilenler:

0

Tarafından Satılan:

Sistemevi Bilişim Hizmetleri

Son Güncelleme:

May 05 , 2020


Fiyat: ₺748.50 ₺750.00 İndirim:0.20%
Sepete Ekle

İlgili Ürünler


Veri Kurtarma

veri-kurtarmaVeri Kurtarma ciddi bir iştir. Profesyonel hizmet veren firmamız  laboratuvar ortamı ve lisanslı yazılımlarımız ile veri kaybı yaşadığınız bütün cihazlardan tekrardan verilerinizi geri getirmekteyiz. Yanlışlıkla silmiş olduğunuz, format attığınız ,yere düşürdüğünüz, mekanik olarak bozulan, virüs giren , elektriksel sorunlardan 0 e yakın oranda verilerinizi tekrar kurtarmaktayız. Firmamıza bir çok veri kurtarmak üzere cihazlar gelmektedir. Gelen cihazlar ? nin den verilerin tamamı; lik bölüm ise veri kurtarılmamaktadır. Kurtarılamayan  verilerin sebebi olarak işi bilmeyen firma ve kişilerin kurcalamaları sonucu meydana gelir. Bir diğer sebep ise herkesin bilgisayarcı olduğu bir dönemde arkadaşlar kurbanı olmak. Veri kurtarma işi internetten indirilen bir lisansız program ile tarama yapmak değildir. Disk üzerinde yapılan her işlemde verilerinizi biraz daha kaybetmekte olduğunuzu unutmayın. Veri kurtarma bizim işimiz. Kurduğumuz alt yapı ile verilerinizi aynı şekli ile geri getirmekteyiz.

 

 

Server (Sunucu) Veri Kurtarma

server-sunucu-veri-kurtarmaBüyük işletmelerin verilerini bir arada ve güvenli bir şekilde kurdukları Server (Sunucu) sistemleri zamanla bozulmalar meydana gelebilir. Yazılımsal ve donanımsal problemler yaşanabilir. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara rağmen verileriniz kaybolmaz. Linux, Microsoft Server 2003, 2008, 2012 yazılımlarına Profesyonel veri kurtarma hizmeti verdiğimiz laboratuvarlarımızda bozuk server sistemlerinden dataları kurtarmaktayız. HP, IBM, Lenovo, Dell, Fujitsu tüm marka server cihazlarında veriler sorunsuz olarak alınmaktadır. 0 tozsuz temiz odalarda yapılan işlemlerle 0 e yakın başarı oranına sahibiz.

 

 

Raid Veri Kurtarma

raid-veri-kurtarmaGenel olarak büyük ölçekli firmalarda birden fazla disklerin daha güvenli ve performanslı çalışması için yapılan raid sistemleri yazılımsal ve donanımsal olarak sorun çıkartabilmektedir. Sorun olduğu zaman yapılması gereken işlemler önemlidir. Firmanın bilgi işlem sorumluları bu tür sorunlarda müdahale etmeden veri kurtarma hizmeti veren firmalar ile iletişime geçmelidir. Firma olarak bu konuda uzman ekibimiz ile yaşayabileceğiniz sorunlar sonrası verilerinize sağlıklı bir şekilde ulaşabilmekteyiz. 16 disklik 5 diski bozuk ve yerleri değiştirilmiş bir Raid sistemden başarılı bir şekilde şirket için hayati önem taşıyan verileri kurtarılmıştır. Raid sistemleri server, nas, san sistemlere görülmektedir. Raid 0, Raid 1 , Raid 0+1 Raid 5 genel olarak oluşturulan sistemlerdir.

 

 

Flash Disk Veri Kurtarma

flash-disk-veri-kurtarmaTaşıması kolay ve bir yerden bir yere verileri taşıdığımız flash diskler zamanla bozulmalar meydana gelmektedir. Devamlı tak çıkar veya düşme sonucu çalışmayabilir. Laboratuvar ortamında özel cihazlar kullanarak flash disk içerisindeki verilere ulaşmaktayız. Bütün marka ve model flash disklerden veri kurtarma yapmaktayız. Sorun yaşadığınız zaman bize ulaşmanız yeterlidir. Türkiye’nin her yerinden bize cihazlarınızı güven ile gönderebilirsiniz. Kingston , Sandisk, Toshiba, HP,  Verbatim  ve diğer tüm marka cihazlardan kurtarma işlemi yapmaktayız.

 

 

Harddisk Veri Kurtarma

haddisk-veri-kurtarmaEn çok sıkıntı yaşanan medyaların başında harddiskler gelmektedir. Yapısı gereği dikkat edilmesi gereken cihaz bazen kullanıcı hatası sonucu bazen de mekanik olarak bozulmaktadır. Bu tür sıkıntılar yaşadığınız durumlarda panik yapmadan ve bu konuda size yardımcı olacak firma bulmanız gerekmektedir. Düşmeye bağlı olarak okuyucu ve yüzey bölümlerde sorunlar yaşanmaktadır. Yanlış yapılan işlerin başında çevrenizde tanıdığınız bir bilgisayarcıya göstermeniz ve yapılan bilinçsiz işlemlerdir. Saraç Bilişim olarak size bu konuda yardımcı olmaktayız. Verilerinizi bozulmadan eksiksiz bir şekilde geri getirilmesini sağlamaktayız. Harddiskinizi markası ve modeli ne olursa olsun tüm cihazlardan veri kurtarma yapmaktayız. Dahili ve taşınabilir harddisk 2,5” ve 3,5” WD, Samsung , Toshiba , Seagate , Hitachi , Fujitsu IDE , SATA , Solid State Disk (SSD) tüm harddisklerden veri kurtarma yapmaktayız. Unutmayınız ki veri kayıpları cihazlar üzerinde yapılan bilinçsiz işler sonucu meydana gelmektedir.

 

 

Düşen Harddiskten Veri Kurtarma

dusen-harddiskten-veri-kurtarmaVeri kaybı yaşanacak durumların başında diskin yere düşmesini söyleyebiliriz. İstemeden oluşan bu tür durumlarda bilgileriniz yapılacak profesyonel işlemler sonucu geri gelebilmektedir. Harddisk düştüğü zaman değil sonraki süreçte veri kaybı yaşamanıza sebep olmaktadır. Harddisk düştükten sonra kesinlikle çalıştırılmamalıdır. Düşme sonucu okuyucu bozulabilir ve yüzeye zarar verebilir. Profesyonel cihazlar ile işlemden geçen haddiskteki veriler sağlıklı bir şekilde başka bir ortama aktarılmaktadır. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

 

Yanlış Veri Kurtarma İşlemleri

hard drive repairHer işte olduğu gibi veri kurtarmada yapılmaması gereken işler vardır. Öncelikle sorunu tespit etmeden yapılan işlemler verilere zarar verebilir. Silinen verilerde yapılan yanlışlar ; sistem geri yükleme, silinen verilerin bulunduğu harddisk üzerine veri kurtarma programı yükleyip tarama yapmak, harddisk üzerine aranan verilerin eskilerinin yazılması, basit veri kurtarma programları ile “sözde” kurtarılan bozuk verilerin harddiske yazılması verilerin bozulmasına sebep olmaktadır. Açılmayan ve bozuk olan harddisklerde ise cihazın normal ortamlarda açılması, düşen disklerin çalıştırılması, okuyucu problemlerinde elle müdahale yanlış işlemlerden bazılarıdır. Veri kaybı olmaması için bu tür işlemleri yapmamak ve profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

Veri Kaybından Sonra Neler Yapılmalı

Frustrated womanVeri kaybı yaşadığı zamandan sonra yapılması gereken; panik yapmadan size yardımcı olabilecek firmaları bulmanız gerekmektedir. Sizin için hazırlamış olduğumuz alt yapı ile hizmetinizdeyiz. Ücretsiz analiz yapıp yapılması gereken işlemler size bildirelim. İnsanlar için önem taşıyan verilerin kaybolmaması için konusunda uzman olmayan yere götürmemeniz ve kurcalatmamanız gerekmektedir. Unutmayın mekanik olarak veri kaybı yaşadığınız tüm cihazlardan veri kurtarma  kurcalanmadığı sürece mümkündür.

 

 

Veri Kurtarma Nasıl Yapılır

Hard disk-drive searchVeri kaybı yaşamamak için yapılması gereken işlemler çok önemlidir. Veri kurtarma işlemleri laboratuvar ortamında özel cihazlar ile yapılması gerekmektedir. Yapısı itibariyle yapılabilecek yanlış ve bilinçsiz işlemlerde veri kaybı yaşamanıza yol açar. Her tür medyadan veri kurtarma işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye’nin en gelişmiş laboratuvar sisteminde verileriniz bozulmadan ve gizlilik içerisinde kurtarılmaktadır. Bize gelen kurcalanmış medyalar fiyat olarak ilk defa bize gelmiş cihazlara göre 5-6 kat fazla fiyatlara çıkmaktadır. Medyalar Harddisk, Flash Disk , CD, DVD, Hafıza Kartları, Server, Raid Sistemler, Depolama Sistemleri, Cep Telefonu, SD Kart, Fotoğraf Makinası, Laptop Disklerini kapsamaktadır
.

Puanım

Eklemek / düzenlemek için

Bir Yorum Vermek İçin Ürünü Satın Almalısınız

Tüm Puanlar


Henüz Oy Yok